Hakkımızda

15 yıllık tecrübesi ile hijyenik bir üretim ve eğitim hizmeti verir. 2000 yılından bu yana başarılı geçmişi ile lider köpek yetiştiricileri arasında yer alır.

hizmet verdiği dallarda sorumluluklarının farkında olup, sektöre yön vermeye çalışan, sadece maddi yöne bakmayan toplumun yararlanabileceği bir merkez olarak gelişmektedir. Sokak hayvanları rehabilitasyonu ve koruma gibi sosyal sorumluluklarını yerine getirir.

10 kişilik ekibiyle hizmet verirken, bünyesinde bölgesel olarak değil tüm Türkiye’ye hizmet vermeyi açık bir şekilde vizyonunda belirtir.

Ülkemizde sektöre yenilik getiren ve dünyadaki gelişmeleri takip eden bir çiflik olarak ön plana çıkmaktayız. Avrupa ortaklarımız ile birlikte yurt dışı köpek transferini en sağlıklı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye’nin en kaliteli çiftliği vizyonu içerisinde, güvenilir hizmet verip, köpek alımlarında ilk akla gelen, akılda kalite ve güven izleri bıraktıran rakipleri tarafından örnek alınan, köpek üretiminden fazlasını vaat eden evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, bir çiftlik olmaktır.

Misyonumuz

Irk ve sağlık açısından garantili hizmet veren üretim çiftliğimiz, yaygın ulaşım ağımız ile her bölgeye en hızlı şekilde köpek ulaştırıyoruz.Etik değerlerin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olan çiftliğimiz ile faliyet gösteriyoruz.

Değerlerimiz

* Yenilikçi
* Çevre ve topluma duyarlı
* Dürüst ve şeffaf
* Müşteri odaklı